مهدکودک پاپیون

1- فضاهای باز و سرپوشیده با مساحت استاندارد

1- فضاهای باز و سرپوشیده با مساحت استاندارد

مهد کودک پاپیون با بهره مندی از ۷۵۰ متر مربع فضای سرپوشیده مدرن و مجهز و ۵۰۰ متر مربع فضای باز مدرن و مناسب سازی شده، استانداردهای لازم برای متوسط فضای لازم برای هر کودک در فضای آموزشی را رعایت کرده است. این مهد کودک با دارا بودن کلاس های بزرگ با نورگیری کافی و امکانات کامل، زمینه آموزش، بازی و سرگرمی کودکان عزیز را فراهم آورده است.
2- اتاق جذب و پلی گراند (Play Ground)

2- اتاق جذب و پلی گراند (Play Ground)

وابستگی برخی از کودکان به والدین یا فضای خانه، سبب بروز برخی مشکلات در ابتدای دوران رفتن به مهد کودک می شود. "اتاق جذب" با داشتن پنجره ای بزرگ، این امکان را در اختیار کودکان قرار می دهد که در حین بازی با وسایل و تجهیزات جذاب این اتاق، بتوانند پدر یا مادر خود را ببینند تا رفته رفته به فضای شاد مهد کودک عادت کنند. همچنین والدین نیز می توانند با دیدن فرزندان خود، از امنیت و حُسن برخورد مربیان با کودکان مطمئن شوند.
اهمیت موضوع بازی و سرگرمی و پرورش خلاقیت و هوش کودکان به حدی است که مهد کودک پاپیون با داشتن اتاق های جذب با پلی گراند و وسایل بازی جذاب، به این مسئله توجه ویژه ای داشته است.
3- کتابخانه مجهز

3- کتابخانه مجهز

موضوع کتاب و کتاب خوانی از موضوعاتی است که متأسفانه در فرهنگ و سیستم آموزشی کشور ما، نقش بسیار کمرنگی دارد. این امر مهم از جمله مواردی است که باید در سنین کودکی نهادینه شود؛ از این رو، مهد کودک پاپیون با دارا بودن کتابخانه ای مجهز، قصد اشاعه فرهنگ کتاب و کتاب خوانی را دارد که این امر جز با نهادینه شدن در کودکان دلبند شما امکان پذیر نیست.
4- اتاق هوشمند (Smart Room)

4- اتاق هوشمند (Smart Room)

از دیگر بخش های جذاب مهد کودک پاپیون، اتاق هوشمند است. کودکان امروز علاقه بسیاری به وسایل الکترونیکی از قبیل رایانه و گوشی های هوشمند دارند، همین موضوع سبب شده که استفاده درست از این وسایل به دغدغه ای برای والدین تبدیل شود. مربیان کارآزموده مهد کودک پاپیون با استفاده از آموزش های دیجیتال، آموزش های لازم برای برقراری ارتباط درست با وسایل الکترونیکی را به کودکان می دهند.
همچنین در اتاق هوشمند، مبانی و اصول اولیه و پیشرفته علم روباتیک نیز به کودکان آموزش داده می شود تا فرزندان دلبندمان این علم پیشرفته را نیز بیاموزند.
5- آموزش زبان های خارجی

5- آموزش زبان های خارجی

متاسفانه آموزش زبان های خارجی در مدارس کشور ما از اهمیت بالایی برخوردار نیست و تنها زبان انگلیسی آن هم از کلاس هفتم به بعد آموزش داده می شود. امروزه دانستن دو یا سه زبان برای هر فردی لازم و ضروری می باشد و این موضوع یکی از فاکتورهای باسوادی در دنیای امروز است. مهد کودک دو زبانه پاپیون، با آموزش زبان های انگلیسی و فرانسوی به کودکان، شرایط یادگیری این زبان های لازم جهان امروز را فراهم کرده است.
6- دوره ها و کلاس های خلاقیت

6- دوره ها و کلاس های خلاقیت

مقوله خلاقیت کودکان از جمله مواردی است که در کنار آموزش و تفریح کودکان، در مهد کودک پاپیون به آن توجه می شود. اهمیت بسیار بالای این موضوع برای ما سبب شده تا با استفاده از تمامی امکانات ثابت شده علمی به رشد و پرورش خلاقیت کودکان بپردازیم. خلاقیت، یک استعداد ذاتی و خدادادی است ولی یافتن و پرورش آن برعهده انسان است و بهترین زمان برای رشد تفکر خلاق، دوران کودکی است. افرادی که از کودکی خلاقیت آنها مورد پرورش قرار می گیرد، بسیار زودتر از بقیه استعدادهای خود را بروز می دهند و خود را به درجات عالی می رسانند.
ما در مهد کودک پاپیون، با تکیه بر تجربه و دانش، انواع بازی های انفرادی و گروهی را برای کودکان در نظر گرفته ایم تا خلاقیت آنها را پرورش دهیم. آموزش اریگامی، نقاشی، کاردستی و... از این قبیل فعالیت هاست که به داشتن تفکری خلاق کمک می کند و در مهد کودک پاپیون صورت می گیرد.
7- اتاق رنگ و کارگاه سفالگری

7- اتاق رنگ و کارگاه سفالگری

از جمله فعالیت های مفید برای پرورش تفکر خلاق در کودکان، نقاشی و سفالگری است. بچه ها در اتاق رنگ با استفاده از انواع وسایل نقاشی، آزادانه به نقاشی کشیدن می پردازند تا بتوانند با استفاده از ابزار و آموزش های لازم، تفکر خلاق را در خود شکل دهند. همچنین کارگاه سفالگری نیز به پرورش هوش، استعداد و خلاقیت کودکان کمک شایانی می کند که در مهد کودک پاپیون این امکان فراهم شده است.
8- آموزش موسیقی (اُرف)

8- آموزش موسیقی (اُرف)

یکی دیگر از راه های پرورش خلاقیت کودکان، آموزش موسیقی است. مهد کودک پاپیون با استفاده از مربیان و استادان موسیقی، این امکان را فراهم آورده تا کودکان از همان کودکی به موسیقی علاقه مند شوند و این علاقه به هنر از کودکی در آنها نهادینه شود. طبق جدیدترین یافته های علمی، یادگیری موسیقی تاثیر به سزایی در رشد هوش و خلاقیت کودکان دارد.
9- سالن غذاخوری مجزا

9- سالن غذاخوری مجزا

تغذیه کودکان در مهد کودک پاپیون از دیگر موارد پراهمیت است که ما را بر آن داشت تا با بهره گیری از یک سالن غذاخوری و آشپزخانه مجهز، بهترین تغذیه ها و میان وعده ها را برای حفظ سلامت و رشد کودکان فراهم آوریم. تغذیه کودکان به هیچ عنوان در کلاس ها سرو نمی شود تا کودکان در فضای بهداشتی سالن غذاخوری، لذت غذا خوردن در کنار دوستانشان را تجربه کنند.
10- استخر شن

10- استخر شن

استخر شن از جمله دیگر امکانات مهد کودک پاپیون برای رشد خلاقیت کودکان دلبند شماست. تجربه ماسه بازی با دست و دیگر امکانات استخر شن، این زمینه را ایجاد می کند که کودکان تفکری خلاق داشته باشند.
11- استخر چهارفصل

11- استخر چهارفصل

ورزش کودکان از دیگر مواردی است که در مهد کودک پاپیون مورد اهمیت واقع می شود. وجود یک استخر مدرن و شیک سرپوشیده مجهز به تصفیه فیزیکی و بیولوژیکی استاندارد آب، نشان از اهمیت حفظ سلامت کودکان شما برای ما در مهد کودک پاپیون است.
این استخر مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیاست و با بهره گیری از سیستم گرمایشی مناسب، این امکان را به وجود می آورد تا کودکان بتوانند در تمامی چهار فصل سال به آموزش شنا بپردازند.
12- سالن اسکیت و ژیمناستیک

12- سالن اسکیت و ژیمناستیک

مربیان جوان و مجرب اسکیت و ژیمناستیک در سالن های مربوطه، به فرزندان مهد کودک پاپیون، این ورزش های جذاب را یاد می دهند تا استعداد ورزشی کودکان را پیدا کنند.
13- پلی گراند فضای سرپوشیده با سرسره طبقاتی

13- پلی گراند فضای سرپوشیده با سرسره طبقاتی

شادی و تفریح کودکان مهم ترین عامل در آموزش است. وجود پلی گراندی جذاب در فضای باز یا سرسره های طبقاتی هیجان انگیز، کودکان را شاد و خوشحال می کند تا از این شادی برای آموزش استفاده شود، هیجان و لذت بردن را در کنار احترام گذاشتن به دیگران بیاموزند و حس کودکانه بازی های شاد و امن را تجربه نمایند.
14- سالن جشن و تولد

14- سالن جشن و تولد

سالن جشن و تولد مهد کودک پاپیون آماده برگزاری تمامی جشن های شاد و مفرح است تا شما بتوانید مراسم های مختلف کودکان دلبندتان را در مهد کودک پاپیون برگزار نمایید.
برگزاری این جشن ها در مهدکودک پاپیون، با توجه به فضای بزرگ و دلنشین، بازی های سرگرم کننده و موسیقی، شادی و نشاط را برای کودکان به ارمغان می آورد.
سالن جشن و تولد این امکان را به وجود می آورد که والدین تولد فرزندان خود را در محیط شاد و مفرح مهد کودک برگزار کنند تا خاطره جشن کودکی فراموش نشدنی در کنار دوستان را برای فرزندان خود بسازند.
15- شهرک ترافیک

15- شهرک ترافیک

در شهرک ترافیک مهد کودک پاپیون، فرهنگ رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و عبور و مرور در خیابان به کودکان یاد داده می شود تا کودکان آماده حضور در جامعه شوند.
16- باغچه های کودک

16- باغچه های کودک

کودکان در باغچه های کودک، نحوه کاشت گیاهان و آموزش های گُل کاری و رشد گیاهان را می بینند. این کار، لطافت روح کودکان را با پرورش می دهد و پیوندی عمیق بین کودک و طبیعت ایجاد می کند و باعث می شود تا کودک با فلسفه حفاظت از محیط زیست رشد کند.
17- سرویس های بهداشتی کودکانه

17- سرویس های بهداشتی کودکانه

بهداشت و نظافت کودکان در مهد های کودک همواره از دغدغه های والدین بوده است. آموزش بهداشت فردی به کودکان در کنار بهره مندی سرویس های بهداشتی کودکانه با تجهیزات استاندارد، از موضوعات مهم برای مربیان مهد کودک پاپیون است.
18- سالن انتظار والدین

18- سالن انتظار والدین

همچنین والدین می توانند در مدت زمانی که فرزندان مشغول بازی و آموزش هستند، در سالن انتظار مجهز به سیستم مانیتورینگ کلاس ها و اتاق ها، منتظر باشند و کودکان خود را مشاهده کنند. محیط، ابزار و امکانات کاملا مناسب سازی و ایمن شده اند اما باز هم، همه ما همیشه و هر لحظه حواسمان به همه چیز هست.
مهدکودک پاپیون
مهد کودک و پیش دبستانی تخصصی دو زبانه
شماره تماس:
88368400
88079672
88361126
آدرس:
شهرک غرب - خیابان ایران زمین
خیابان گلستان جنوبی - پلاک 20
شبکه های اجتماعی:
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مهد کودک پاپیون میباشد.
[ طراحی وب سایت و سئو | امپریال برند]